• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkOrbit X2 Bonus, X2 ve X3 Katlayıcılar Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhaba Uzay Pilotları,

X Katlayıcı Nedir ?

Katlayıcılar uridium alımlarında alacağınız miktarı X değeriyle çarptığınızda çıkan sonuç kadar almanızı sağlayan fırsat promosyonlarıdır.

Örneğin sizde X2 katlayıcısı varken 5.000 uridum alırsanız size ;

5.000
2X
=
---------------------
10.000 Uridium verilir. (Ve bu durumda katlandırıcı hakkınızı kullanmış olursunuz. Bu SMS ile alımlarda 5000 ile sınırlıdır. Diğer ödeme şekillerinde daha fazla olabilir!)
Yani fazladan bir 5.000 uridum daha kazanmış olursunuz.

X Katlayıcıları Nereden Çıkar ?

Katlayıcılar uzay haritalarında bulunan BONUS kutularının içine yerleştirilmiştir. Kesin olarak bir koordinatları yoktur. Herhangi bir zamanda herhangi bir anda yine herhangi bir yerde olabilirler. Haritalarda çıkmaları ile ilgili her şey rastgele ve rastlantısaldır.

Bende X Katlayıcı olduğunu nasıl bilebilirim ?

Oyuna girdiğinizde belirli aralıklarla ekranın sol üst köşesinde kırmızı ile 2 veya 3 kat aktif yazısı çıkar ve uridium bölümünde bu resim bulunur.

images_q_tbn_ANd9_Gc_STd_PG1_9_EYZYbd_Ctug3fiv_S2_Rz_XRz.jpg

Katlayıcıları diğer özel avantaj paketleriyle birleştirebilir miyim ?

Özel avantajlar diğer alım zamanlarında geçerli değildir. Örnek: Kazançlı-Saatler. Futbol maçlarında atılan gollerle katlı alımlar birleştirilmez, bu durumda sadece katlı alımından yararlanılınır.

Katlayıcım varken alım yaptım tek kat karşılık verildi ne yapmalıyım ?

Konuyu yaptığınız ödeme biçimine uygun olarak ödeme sıkıntıları formatına uygun olarak altında bildirmelisiniz. Size oradan cevap verilecektir.

X katlayıcı aktifken Mega Happy Hour çıktığında hangisinden faydalanıcam ?

İkisi birden aktif olduğunda Mega Happy Hour un zamanı dolana kadar Mega Happy den faydalanırsınız bittiğinde ise tekrar x katlayıcı aktif olur.

Happy Hour X2 Katlayıcısı nedir ?

Katlayıcı uridium alımlarında alacağınız miktarı X*2 değeriyle çarpımı kadar almanızı sağlayan fırsat promosyonudur,

Örneğin x2 katlayıcı varken uridium alırsanız;

5.000 * 2 = 10.000 uridium hesabınıza geçer,

X2 Katlayıcısı nezaman çıkar ?

Bu etkinlik merkez tarafından çıkartılır ve önceden duyurusu yapılmamaktadır.

X2 Katlayıcı olduğunu nasıl bilebilirim ?

Happy Hour çıktığı zaman Anasayfa'nız,Hangar,Dükkan,Klan,Skylap ta bu resim görünür.

image.png

5eb282ebbccff8a6f500e58f22391d985627fde3.JPG

Bu etkinlik Avantaj paketleri ve Premium (VİP) için geçerlimidir?

Hayır bu ve benzeri etkinlikler sadece alınan uridium u x değeri kadar katlamaktadır (Sadece uridium için geçerlidir ).

Mega Happy Hour X3 Katlayıcı Nedir ?

Katlayıcılar uridium alımlarında alacağınız miktarı X*3 değeriyle çarptığınızda çıkan sonuç kadar almanızı sağlayan fırsat promosyonlarıdır.

Örneğin sizde X3 katlayıcısı varken 5.000 uridum alırsanız size ;

5.000
3X
=
---------------------
15.000 Uridium verilir. Bu SMS ile alımlarda 5000 ile sınırlıdır. Diğer ödeme şeiklelrinde daha fazla olabilir!)
Yani fazladan iki 5.000 uridum daha kazanmış olursunuz.

X3 Katlayıcısı ne zaman çıkar ?

Bu etkinlik merkez tarafından çıkartılır ve önceden duyurusu yapılmamaktadır. Daha çok online sayısı yüksek gün ve saatler tercih edilmektedir.

X3 Katlayıcı olduğunu nasıl bilebilirim ?

Mega Happy Hour olduğu zaman Anasayfa'nız,Hangar,Dükkan,Klan,Skylap ta bu resim görünür.

h6t38.jpg

27d881387f8073108c7e3fc4815543c15627fde7.JPG

Bu etkinlik Avantaj paketleri ve Premium (VİP) için geçerli midir?

Hayır bu etkinlik sadece havale harici tüm ödemeler ( uridium ) için geçerlidir.

X3 te uridium aldım gelmedi ne yapmalıyım ?

Öncelikle sakin olup ödeme türünü belirtip ve ödeme sorunları başlığı altında Support'la iletişime geçiniz.

Geri