• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cs Go Maxigame Takımı

• Konuyu başlatan Promaker
  • Başlangıç tarihi

Promaker

Arkadaşlar merhaba, Maxigame sitesi olarak değil sadece ben kişisel olarak bir Maxigame adı altında bir takım kurmak istiyorum.
Şuan tek başımayım,
4 Kişi Lazım.
Şartlar = En az MG Rütbesinde olması kafi.
İletişim için dm atabilirsiniz.

8 saat usanmadan fps tps oynayabiliyorum aylarca ama şu cs go yu neden oynarsınız hala anlam veremiyorum. Sizcede çok saçma aim sistemi yok mu ?

Koskoca tuna okadar işten vakit bulup oyunmu oynuyor :D
Knka bazen işi gücü bırakıp giriyorum cs diyince akan sular duruyor ya :D Hile gelmediği sürece acayip zevkli :D

- - - Güncellendi - - -

8 saat usanmadan fps tps oynayabiliyorum aylarca ama şu cs go yu neden oynarsınız hala anlam veremiyorum. Sizcede çok saçma aim sistemi yok mu ?
Ya böyle aslında dediğin csnin diğer oyunlarında dogru dehset saçma bir aim sistemi var ama cs go tartışmasız diğer oyunların hepsi ile kapısır aim konusunda. Çünkü adamlar gerçekle birebir aynı sistem yapmış keza sekmeler bile gerçekle bire bir.

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleme:

Ne güzel konuştun :D Çok saçma bir sistemi var gerçekten grafikleride source gibi geliyor hiç sevmedim cs go yu oldu olalı.Point blank bana göre daha iyi geliyor ama ondada cok hile vs dönüyo.Lole devam :p

Sadece sen değil PUBG en çok oynanan oyunlardan biri :D

Players online 1,166,191 right now

hiç sorma yapımcılar bile duruma şaşkın . millet resmen böyle bir şey bekliyormuş. açmışız açççç
allah o dayberk inde bin belasını versin .

VSRO dışında bir konu açıldığını görünce istemsizce gelen o tebessüm. :)

giphy.gif

Güncel rütbem : MGE
DMG ye kadar çıktım ama maalesef unlucky oyunlar sonucunda mge düştüm.
Nick : CaptainUCD
MG2 ve üstü ekleyebilir.

Geri