• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive VAC Hatası Düzeltme

• Konuyu başlatan QuietTouch
  • Başlangıç tarihi

QuietTouch

maxigame_logo2.gif

maxayrac3.png

1. YOL
1-Steam'e giriş yapıyoruz ve Kütüphaneye tıklıyoruz.
2-CSGO'ya sağ tık yapıp özellikler sekmesine giriyoruz.
3-Yerel Dosyalar Bölümünden Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula butonuna basıyoruz.
4-Bütün Oyun dosyasını tarayacaktır bekleyeceğiz ve bittiğinde oyuna tekrardan giriş yapacağız.
mal3qt.jpg

2.YOL

1-Steam'e giriş yapıyoruz ve Kütüphaneye tıklıyoruz.
2-CSGO'ya sağ tık yapıp özellikler sekmesine giriyoruz.
3.Genel Sekmesinden Başlatma Seçeneklerini Ayarla Butonuna Basıyoruz.
4-Açılan Pencereye " -Console " Yazıyoruz ve tamam'a basıyoruz.
5-Tekrar Oyuna giriş yapyıoruz.

30bkbhe.jpg

-Console ile vac nasil baglantili ? Islevi oyuna girince otomatik konsol acilmasi.

-Console ile vac nasil baglantili ? Islevi oyuna girince otomatik konsol acilmasi.
Biliyorum biraz saçma oluyor ama VAC hatası banada 2 kere denk geldi rekabetcide hemde yaptım düzeldi console olayı %100 düzeltmiyor. Fakat 1. hatamı onun ile çözdüm.

Ben her rankedde mutlaka vac hatası alıyorum çok saçma yapıyorum her yolu maalesef olmuyor hani çokta iyi değilim bilgisayarda bir virüs bir şeyde yok ama ne bileyim yapamadım sırf bu neden yüzünden cs go bıraktım başka fps arıyorum valla :D

Geri