• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 MaxiCFG - v1.7 New Versiyon now available.

• Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi
Bunny paketi yok. Ben Deathrun'cıyım bunun içinde cfg de silah ağırlığından çok "ping, FPS, bunny" ayarları lazım. Bunları da ayarlarsan çok sevinirim.

Bende bunnycilerdenim :D Fakat ben bile düşünmemiştim onları. Ekleyebilirim belki ;)

Son düzenleme:
v1.6 için yeni veritabanı hazırladım. Güncel olan ayarları ordan alacak. Program sitelerde hit yapmaya başladı. Daha fazla hit alırsa, yeni versiyon faaliyete geçirilecek..

Bunny falan filanda eklesen çok güzel olur.. programın arayüzünü beğenmedim renkler ve arkaplan hoşuma gitmedi açıkcası, güzel bir photoshop ile düzeltsen iyi olurdu.. birde sxe yide kırabilsen süper olur

ve bu programa fransızca ispanyolca ve italyanca diller eklersen iyi olur zaten az yazı var google translate bile işini görür

Bunny falan filanda eklesen çok güzel olur.. programın arayüzünü beğenmedim renkler ve arkaplan hoşuma gitmedi açıkcası, güzel bir photoshop ile düzeltsen iyi olurdu.. birde sxe yide kırabilsen süper olur

ve bu programa fransızca ispanyolca ve italyanca diller eklersen iyi olur zaten az yazı var google translate bile işini görür

Aslında yeni versiyonda ;

Bunny ve arayüz eklenecek. Dil eklenecek.

Sxe kıran sadece ama sadece socl var. Diğerleri zaten yalan. Bazı alias kodları var ama sxe geçen onlarda önemsiz. Programda kendim tarafımdan kodlanmış hazır sxe kıran socl var zaten. + Olarak Setburts ayarlarında güncel bir değişiklik olduğunda onu internetten çekiyor :)

Veritabanı hacklenmiştir. :D Yeni versiyon için bekleyin. Otomatik güncellenmeyecek bir versiyon. Otomatik güncelleme sistemi kaldırılacak.

O zaman sana bir tavsiye awp ayarıda ekle şöyleki mouse 3 tuşu yani mausun orta tuşuna basınca zoom açıp ateş edip 2 kere knife kodu giricek yani eline bıçak alıcak sonra tekrar awpye geçicek ben bu kodu zamanında kullanırdım ama bazen ateş etmezdi yani ateş sesi duyulurdu ama mermi gitmezdi. :)

O zaman sana bir tavsiye awp ayarıda ekle şöyleki mouse 3 tuşu yani mausun orta tuşuna basınca zoom açıp ateş edip 2 kere knife kodu giricek yani eline bıçak alıcak sonra tekrar awpye geçicek ben bu kodu zamanında kullanırdım ama bazen ateş etmezdi yani ateş sesi duyulurdu ama mermi gitmezdi. :)

wait komutunu yanlış yapmışlarsa olmamıştır :D
Benim yazdığımda eğer zoom açıksa ve mause 1 basılmışsa mantık ;

Ateş et
bekle
bıçak al
bekle
awp al
bekle
zoom aç
dur

böyle bir config yazmıştım. O zaman baya ilgileniyordum, şimdi sxe'den geçmeyen alias'ları sxe'den geçirmeyi bile unuttum. Millet nasıl geçiriyorsun felan diyordu. :D Eski cfg'lerimde bulursam kodu eklerim programa.

#v1.7 eklendi.!
#Konu güncelleştirildi.
#Link eklendi.
#Başlık değiştirildi.

-Programa bağlı olan sunucu'da sorun olduğu için, versiyon ve kod verilerinde sorun oluyordu, düzeltildi. !
-Yeni diller eklendi. %90 İnglizce.
-Görünümde değişiklik olmadı.
-Otomatik update sistemi kaldırıldı. (Mecburen)
-Bunny hop paketi eklendi.
-5D Ultra Sound güncelleştirildi.
-Modem hızına göre, ping ayarı eklendi.
-Hız test etmek için, Hız Kb/s'ye basın.
-Yazılara link eklendi.
-Açılmama sorunu giderildi.
-Ve hatırlayamadığım özelikler...

Download hit +1k olduğunu farkettim ve uzun çalışmalarım sonucu bunları ortaya çıkarttım. :) Arayüzde değişiklik yapmadım. Program kasmaması için resimler dosya halinde.
Ocx hataları alanlar, ocx.files, register.bat'ı açsınlar - Made by BurakKalkan

Reach Your Maximum ;)

Download hit +1k olduğunu farkettim ve uzun çalışmalarım sonucu bunları ortaya çıkarttım. :) Arayüzde değişiklik yapmadım. Program kasmaması için resimler dosya halinde.
Ocx hataları alanlar, ocx.files, register.bat'ı açsınlar - Made by BurakKalkan

Reach Your Maximum ;)
Registeri Çalıştırdım Kopyaladı Ama Genede comdlg32.ocx hatası alıyorum :)

Son düzenleme:
Dostum norecoil veyahut setburst ayarları oyunu kastırmaktan başka hiç bir şey yapmaz ve inan bana sekme ile alakası yok ha diceksin bi default oyna bide böyle elbette ki böyle daha iyi olur fakat sen oraya rate ayarları koyuyorsun 9000 vesaire rate 25000 den şaşmaz çok ciddiyim en iyisi budur hız ne tam anlayabilmiş değilim mouse3 zoom shot kodunu özel olarak isteyen varsada atabilirim pm aracılığı ile, böyle programlardan cfg almak hiç işim değildir gerçekten iyi bir config istiyorsan sana özelden atabilirim

Dostum norecoil veyahut setburst ayarları oyunu kastırmaktan başka hiç bir şey yapmaz ve inan bana sekme ile alakası yok ha diceksin bi default oyna bide böyle elbette ki böyle daha iyi olur fakat sen oraya rate ayarları koyuyorsun 9000 vesaire rate 25000 den şaşmaz çok ciddiyim en iyisi budur hız ne tam anlayabilmiş değilim mouse3 zoom shot kodunu özel olarak isteyen varsada atabilirim pm aracılığı ile, böyle programlardan cfg almak hiç işim değildir gerçekten iyi bir config istiyorsan sana özelden atabilirim

Setburts olayı 'da sekmeme vb şey değil. o da mouse ile alakalı ve silahların değerlerini değiştiriyor.

Setburts ve no recoil oyunu kasmaz. :)

Rate ise oyundaki upload ve download olayı ile ilgili hesaplamalar felan var. Tam bilmiyorum. İnternet ile alakalı. İnternet download hızı ne kadar düşük ise o kadar düşük olmalıdır.

Mouse3 olayı: Mousenin ortasındaki güzel bir tuşdur. Severim kendilerini. bind mouse3 wait wait lastinv .... devam eder. Atack yap, bekle, bekle, önceki silaha dön. Dur. Sonra tekrar ateş etmesi için, wait wait lastinv wait wait den sonra attack eklemen gerekki, internetteki kodlar yalan zaten.

Zamanında çok uğraştım cfg olayıyla, şimdi fazla zaman ayıramıyorum. Yorumun için teşekkürler.

Benim kullandığım cfg en iyi cfg zaten. Oyun kurulduğunda gelen config.cfg :)

Son düzenleme:
cfg var vea yok yeteneğe bağlı bence bir ara bende cfg kullandım ya ben yapamadım vea cfg nin pek etkisi yok :D

Geri