• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoD MW-3 AlterIWnet.

• Konuyu başlatan Brazemia
  • Başlangıç tarihi

Brazemia

NTAuthority'nin 3 günlük sıkı çalışmasından sonra alterMW3 pre-alpha olarak kullanıcılarla buluştu.
Pre-Alpha'ya katılmak için yapmanız gerekenler;

Aşağıdaki linkte kullanıcı adı-şifre kısmına forum bilgilerinizi girin(alteriw.net bilgileriniz), Download ile beta için gerekli dosyaları indirin, oynayabilmek için mutlaka MW3'ün bir kopyası sisteminizde olmalı..

AlterMW3 Website: alterMW3
Download: alterMW3

NOT: Arkadaşlar öncelikle oynayabilmeniz için elinizde MW3 İNGİLİZcE versiyon olması gerekli. Rusça olanlar internetten İNG yama bulabilirler rahatlıkla. AlterMW3 kurulumu çok basittir. Siteden indirdiğiniz yamayı MW3 içine atarak çalıştırınız ve biraz bekleyiniz. Kendisi gerekli herşeyi indirecektir.

Helal olsun bu adamlara. Param olsa paypaldan donate yapıcaktım ama yokmuş :D

NEdir bu mf3 online mi?

----------

KArdeş girdim oyuna play dedim fakat servere bağlanmıyor trry again later diyor? :S

Harbiden offlineymiş su an ama az önce açıktı :D bide paralı mı bu naısl bn anlamadım tam olarak?

----------

Bide açılır mı sw?

gelemmi la ? :D mw3 çok çabuk bitti valla hiç bişi anlamadım

mw2 daha güzel buneymiş :D

mw3 ün sonu da dandik adamı boğuyoz ipte sallanıyor hiç görmediğimiz şey

Ben yanlışlıkla masaüstüne atıp çalıştırdım sonra kapatıp oyunun içine atıp çalıştırdım bi sorun olurmu?

Update oldu şimdi nasıl giricem :D

----------

Aha girdim play dedim connecting diyo bekliyo :D

Paralı değil ve şu anda oyun açık.

KArdeş sitesinde offline yazıyor ve play deyince epey bekledikten srona girmiyor ?

----------

Şimdi açıldı galiba sw fakat bekliyorum conncting to online server yazıyo

----------

Hala bekliyo bağlanmıyor biri yardım edebilirmi lütfen :S sw online fakat girmiyo su an :S

Bir sürü hata verdi bozuk bozuk oyunlar. :D 4-5 aya anca düzelir oyun.

Exodus™;1836390' Alıntı:
Bir sürü hata verdi bozuk bozuk oyunlar. :D 4-5 aya anca düzelir oyun.
knka ben sorunsuz girip oynuyom la sorun sizde :D senin gibi oriiijinal'de kullanmıyom :D

Geri