• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clash Royale Deste Dizme Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara

Deste Dizme Rehberi

Merhabalar arkadaşlar, bu konu Clash Royale Deste rehberidir, sizlere nasıl mükemmel deste oluşturacağınızı anlattık. Destenizi iyi ayarlamak savaşları kazanmanın ve böylece oyunda ilerlemenin en önemli kuralıdır.

İlk kural, denge

Efsanevi ve destansı kartlar tabiki mükemmel, ama destenizi sadece bunlardan oluşturursanız, o kadarda mükemmel olmayabilir, destenizi oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken önemli kural denge arkadaşlar, destenizde gerekli her karttan bulunması gerekir.

Savunma saldırı kadar önemlidir

Kazanmak için tabiki saldırmanız gerekli, ama savunmayı bilmeyen, savaşıda kazanamaz. Destede yeterli derece saldırı ve savunma kartı bulunması gerekir.

Ortalama iksir tüketimi

Ortalama iksir tüketimi 3.7 ile 4.5 arası olmalı, eğer iksir ortalaman bu değerlerin üstündeyse, kart kullanmakta zorluk yaşarsın, altında ise kullandığın kartlar kazanman için yeterli olmaz.

En iyi deste nasıl olur?

- En az 2 tane tek hedefe vuran kart

- En az 3 tane birden çok hedefe vuran kart

- En az 2 yüksek canlı kart

- En az 2 uçan birimlere vuran kart

- En az 1 tane birden çok hedefe vuran büyü kartı

- En az 1 tane defansif bina kartı

Örnek Deste

Ortalama iksir giderim 4.3 verdiğimiz değerlerin arasında

İki tane tek hedefe vuran kartım var, prens ve silahşör – Çok canlı rakipleri indirmek için

Çoklu hedefe vuran üç kartım var, yavru ejder, oklar, alev topu – Orduları indirmek için

Üç çok canlı kart var, dev, prens ve felaket kulesi – Arkasına uzakçı koyarak iyi hasar verebilirim

Üç havaya vuran kart var, felaket kulesi, silahşör ve yavru ejder – Uçan kartları indirmek için

İki büyü kartım var, oklar ve alev topu – Lazım olduğunda rakibin kulesini yıkabilmek için

Aynı zamanda iskelet ordum var, rakibi saldırıda ve savunmada yavaşlatmak için

2yv47xk.jpg

Geri