• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Chelsea, Drogba ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı

• Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi

onurgs59

SON DAKİKA: Chelsea, Drogba ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Kaynak:Ntvspor

Drogba'dan Taraftara Veda Mesajı

Galatasaray ile yolları ayrılan Didier Drogba resmi Twitter hesabı üzerinden mesaj gönderdi.
İngiltere Premier Ligi ekiplerinden eski kulübü Chelsea'ye büyük olasılıkla gidecek olan Drogba, Galatasaray taraftarına teşekkür ederek veda etti.

Fildişili yıldız futbolcu yazdığı mesajda; "İstanbul'da geçirdiğim süre zarfında beni oldukça iyi ağırlayan Galatasaray kulübü, takım ve taraftarına çok teşekkür ediyorum. Birlikte kazandığımız başarılardan gurur duyuyorum. Yeni sezonda başarılar."

Ayrıca Drogba, Sarı Kırmızılı forma altında 2 sezon boyunca 55 maça çıkarken 22 gol atma başarısı gösterdi.

Screenshot_1.jpg

Şahsi düşüncem ise böyle bir adam,böyle bir futbolcu kesinlikle gönderilmemeliydi.Çok yazık oldu...

Beşiktaşlı olmama rağmen bu adamın gitmesine çok üzüldüm bende

Verdiği katkı önemliydi ama bu sezon pek birşey vericeğini sanmıyordum kalsaydı bile . Zaten G.saray'da sakatım dedi oynamadı . Ben sakat olduğunada inanmıyorum kendisini milli takıma sakladı . Sonuçta onun son dünya kupasıydı . Hemde sahada tek yarılık bi oyuncu oynatmak pek mantıklı değil . Özelliklede avrupa maçlarında . Tamam çıkıp bir anda gol atabilir ama takım olarak savunma yapılması gereken maçlarda drogba filan olmaz . Drogba ilerde pres yapmaz burak yapmaz sneijder'de geriye çok gelmez kim bu takımda koşup savunmaya destek vericek ? Chelsea'ye hayırlı olsun bakalım orda neler yapıcak ? Bence pek faydalı olamıyacak ki zaten onun katkı vermesi için yapılmış bir transfer olduğunu da düşünmüyorum . Hem de birde şunu düşünelim aldığı para gerçekten çok çok fazlaydı . Türkiye'yi iyice Arap ülkelerine çevirdiler .

Son düzenleme:
Verdiği katkı önemliydi ama bu sezon pek birşey vericeğini sanmıyordum kalsaydı bile . Zaten G.saray'da sakatım dedi oynamadı . Ben sakat olduğunada inanmıyorum kendisini milli takıma sakladı . Sonuçta onun son dünya kupasıydı . Hemde sahada tek yarılık bi oyuncu oynatmak pek mantıklı değil . Özelliklede avrupa maçlarında . Tamam çıkıp bir anda gol atabilir ama takım olarak savunma yapılması gereken maçlarda drogba filan olmaz . Drogba ilerde pres yapmaz burak yapmaz sneijder'de geriye çok gelmez kim bu takımda koşup savunmaya destek vericek ? Chelsea'ye hayırlı olsun bakalım orda neler yapıcak ? Bence pek faydalı olamıyacak ki zaten onun katkı vermesi için yapılmış bir transfer olduğunu da düşünmüyorum . Hem de birde şunu düşünelim aldığı para gerçekten çok çok fazlaydı . Türkiye'yi iyice Arap ülkelerine çevirdiler .

Para konusunda fazlaydı fakat anlaşabilecekleri düşüncesindeydim.
Yararı konusuna gelirsek bu adam yükselmeden hava toplarını alan , hatta direk göğsüne alabilen bir yapıya sahip futbolcuydu.Burak bu takımda çok saçma bir tercih bana göre.
Drogba'nın bu halininde yeteceğini düşünüyordum.Drogba-Umut ikilisi yeterli olacaktı bence.Umut bu baskıyı zaten yapıyor.Ayrıca şunuda göz önünde bulunduralım Drogba sayesinde birçok maç kazandık...

Para konusunda fazlaydı fakat anlaşabilecekleri düşüncesindeydim.
Yararı konusuna gelirsek bu adam yükselmeden hava toplarını alan , hatta direk göğsüne alabilen bir yapıya sahip futbolcuydu.Burak bu takımda çok saçma bir tercih bana göre.
Drogba'nın bu halininde yeteceğini düşünüyordum.Drogba-Umut ikilisi yeterli olacaktı bence.Umut bu baskıyı zaten yapıyor.Ayrıca şunuda göz önünde bulunduralım Drogba sayesinde birçok maç kazandık...
Aslında haklı olabilirsin belkide bu sene çok daha faydalı da olabilirdi bunu bilemeyiz . Çünkü bu sene G.saray'ın kanatlarıda işleyecek . G.saray senelerdir kanat oyuncusu problemi çekiyor . Drogba kanatlara indirip kanatlarda içe kat edip birçok pozisyona girebilirdi . Kanatlar Bruma ve Olcan çok can yakıcak . :D Ama para konusunda pek anlaşılabileceğini ben yinede sanmıyorum . Adam 7 m euro civarı alıyordu . Zaten bu takım içinde de bir dengesizlik yaratıyordu .

Aslında haklı olabilirsin belkide bu sene çok daha faydalı da olabilirdi bunu bilemeyiz . Çünkü bu sene G.saray'ın kanatlarıda işleyecek . G.saray senelerdir kanat oyuncusu problemi çekiyor . Drogba kanatlara indirip kanatlarda içe kat edip birçok pozisyona girebilirdi . Kanatlar Bruma ve Olcan çok can yakıcak . :D Ama para konusunda pek anlaşılabileceğini ben yinede sanmıyorum . Adam 7 m euro civarı alıyordu . Zaten bu takım içinde de bir dengesizlik yaratıyordu .

Hadi para konusunda anlaşamadılar 7m aldı diyelim.Bu sezon başında yapılan gereksiz transferleri saysak bitiremeyiz ve bunlar düşük maliyetle yapılmadı.Bence Drogba için 7m vermeye değer.
Dediğin gibi bu sene kanatlar çok can yakacak.Bu durumda Drogba'yı fazlasıyla arayacağımızı düşünüyorum.Burak yüzünden kanser olmazsam iyidir...

Hadi para konusunda anlaşamadılar 7m aldı diyelim.Bu sezon başında yapılan gereksiz transferleri saysak bitiremeyiz ve bunlar düşük maliyetle yapılmadı.Bence Drogba için 7m vermeye değer.
Dediğin gibi bu sene kanatlar çok can yakacak.Bu durumda Drogba'yı fazlasıyla arayacağımızı düşünüyorum.Burak yüzünden kanser olmazsam iyidir...
Dzeko tarzı bir oyuncu olabilir aslında . Sneijder filan satılırsa adam tam bir kule . Basında sürekli Balotelli ismi çıkıyor ama adam senede 40-50 maç çıkaramıyor ki . Allah'tan mancini'yi kanser etmeden gönderdik . Adam 1 sene daha kalsa italya'da kanser tedavileri görmeye başlardı herhalde :D

Son düzenleme:
Hem camiamız hemde kendisi için gayet iyi oldu arkadaşlar :)

Geri