• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Rider teknik problem

yiqit09

Merhaba arkadaşlar.

Ben cabal rider bot satın aldım fakat bot a giriş yapıp start a bastıktan sonra cabal çalışmayı durdurdu diye bir yazı çıkıyor
:crw:
Bileniniz var ise bana yardım edermisiniz acaba? :agla{ win 7 kullanıyorm }

Zamanın da Cabal Rider bot bende kullanıyordum fakat sakın ama sakın önermem ...

oyun parası 100kk yani 100milyon 70 yada 77 türk lirasina tekabul ediyor

bende 3 milyarlik item ve 1 milyarda nakit param Cabal Rider yüzünden gitti

yaklasık 3 bin TL çöpe gitti + bot parası ..

Önermiyorum .

Haklısın orjinal çarımdan yapmayı düsünmüyorum zatende ama 12 tl verdik bosa gitmesin :/

Ayrıca 100 kk 70 tl degil ben 500 kk yi gecen gün 40 tlye aldım :)

Sorunu çözermi bilmiyorum ama şunu dene bi...

Bilgisayarıma sağ tıkla özellikler > Gelişmiş sistem ayarları > Performans yazan yerden Ayarlar > Veri yürütme engellemesi sekmesine tıkla > 2 seçeneği seç ve Ekle diyerek cabal riderin exesini ekle ve Uygula diyip yeniden dene.

Geri