• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Republic

• Konuyu başlatan Serenity
  • Başlangıç tarihi
Cabal kadar güzel bir oyunda ben bot kullanmam zaten. Bot var biliyorum, fakat elle kasması o skillerler süper de kasmak kolaymı acaba :alkis
Hakan eğer pvp server oynamak istiyosan tavsiyem Reborn olan sw'lardan uzak dur, oyundan soğutur. Şu anda EU ile aynı özelliklere sahip ve BM3 olan 2 sw var. Bunlardan birisi Mystery Cabal, diğeri ise SimpCabal.. Mystery'nin exp rate 30x, Simp 300x.. Mystery'de lagla karşılaşmazsın ama Simp'de biraz lag olabilir belki. LvL çok rahat kasarsın bu swlerde ama item yapmak biraz uğraştırır. İtem falan herşey çok kolay olsun dersen x-gaming bak derim(bunda da reborn var).

Hakan eğer pvp server oynamak istiyosan tavsiyem Reborn olan sw'lardan uzak dur, oyundan soğutur. Şu anda EU ile aynı özelliklere sahip ve BM3 olan 2 sw var. Bunlardan birisi Mystery Cabal, diğeri ise SimpCabal.. Mystery'nin exp rate 30x, Simp 300x.. Mystery'de lagla karşılaşmazsın ama Simp'de biraz lag olabilir belki. LvL çok rahat kasarsın bu swlerde ama item yapmak biraz uğraştırır. İtem falan herşey çok kolay olsun dersen x-gaming bak derim(bunda da reborn var).
Eğer bu server olmazsa gözüme kestirdiğim server derken Mystery Cabal'ı kastediyordum :) Bu arada reborn sistemi insanı gerçekten oyundan soğutuyor. Umarım bu cabal republic'te yoktur reborn sistemi.

RAnking öyle ama bence farklı bi ranking çünkü exp rate yüksek gözüküyor. Öyle bişi olmaması lazım.

Eğer bu server olmazsa gözüme kestirdiğim server derken Mystery Cabal'ı kastediyordum :) Bu arada reborn sistemi insanı gerçekten oyundan soğutuyor. Umarım bu cabal republic'te yoktur reborn sistemi.
:) yalnız uyarayım, lvl kasmak diğer serverlara göre biraz zordur, 2 günde isterseniz 170+ olabilirsiniz ama item yapmak biraz uğraştırır. İtemleride mystic veya terra falan dizdikten sonra akar gidersiniz :)

FTP Link'inden indiriyorum bakalım. Güzelse guild falan açarız "Marvel" diye :pispis

Force blader mi force warrior mu ne öyle bişey vardı ondan açarım ben herhalde

Rardan çıkardım birazdan giricem :) Bu arada evet baya oynadım ben 2-3 sene boyunca pvp server takıldım Cabal'da az çok biliyorum yani ama yine de teşekkürler uyarı için :)

----------

Abi CR-Launcher'den açmıyor muyuz? Zaten şu anda bir tane çalışıyor diyip kendini kapatıyor :S

İndirme hızı 900den 300e indi , 1saate çıktı neden acaba yoksa torrent dahamı hızlı ?

Oyunda adminle konuşuyorum beyler, 3slotlu amp dropları vs. yok dedi.

Geri