• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarım kaldırır mı?

• Konuyu başlatan GeneRaLc2
  • Başlangıç tarihi

GeneRaLc2

Merhaba arkadaşlar PUBG' satın almak istiyorum ama bilgisayarım kaldırır mı sizce? Boşu boşuna 69TL vermek istemiyorum.

SİSTEM:
intel(R) Core (TM) i5-4210U CPU @1,70GHz 2,40GHz
RAM: 8GB
64 Bit
EKRAN KARTI:
Nvdia 820M
Intel HD Graphics FAmily
Toplam Kullanabilir Grafik Belleği: 4189mb

Sen al kenarda dursun. Kasacağın kutular ile oyun parasını fazlası ile geri alırsın . Hatta üstüne yeni oyunlar bile alırsın :) Tabi bizim gibi pisiko modunda biri isen .

Steamden alıyorsan 2 saat oynama süresi olmadan iade edebilirsin zaten. Dene de fazla birşey bekleme

merhabalar.
anakartım: gigabyte GA-G41M-S2PT
ram: 4 GB
işlemci: intel core 2 quad Q9400 6M önbellek, 2.66ghz ,1333Mhz
ekran kartı: nvidia geforce 210m 1GB

sizce bu özelliklerle mobile pc versiyonunu oynayabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar PUBG' satın almak istiyorum ama bilgisayarım kaldırır mı sizce? Boşu boşuna 69TL vermek istemiyorum.

SİSTEM:
64 Bit
EKRAN KARTI:
Nvdia 820M
Intel HD Graphics FAmily

Sakın alma paran çöp olur.

SİSTEM:
64 Bit
EKRAN KARTI:
Nvdia 820M
Intel HD Graphics FAmily

Alma boşuna çok zor

merhabalar.
anakartım: gigabyte GA-G41M-S2PT
ram: 4 GB
işlemci: intel core 2 quad Q9400 6M önbellek, 2.66ghz ,1333Mhz
ekran kartı: nvidia geforce 210m 1GB

sizce bu özelliklerle mobile pc versiyonunu oynayabilir miyim?

Emilatörden bahsediyorsan o zaten bevada yükle ve dene .

Sanıyorum ki maximum alacağın fps 40 olur.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Optimizasyon sıkıntıları olduğundan oynarsın zevk almazsın 16 gb ram 4 gb ekran kartı 960 ile ben zorlanıyorum. Masaüstü ise işler değişebilir?

Geri