• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beşiktaşın Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri Belli Oldu

  • Konuyu başlatan SemihBurak
  • Başlangıç tarihi

SemihBurak

- B Grubu -

* Beşiktaş JK

* SL Benfica

* FC Dynamo Kyıv

* SSC Napoli


Bence çok iyi kura oldu.. Tekrar başarılar Kara Kartalım :lve:
 

QuietTouch

Bende tam konu açıcaktımda detaylı açıcam bütün şampiyonlar ligini açıcam. :D

Edit : Başarılar Beşiktaş :D
 

Nartive

Olabileceklerin içinde en iyisi belkide ama çok fazla yüksekten uçmamak lazım . Buralar çok farklı seviyeler . Çok iyi kura , süper kura , kesin çıkarız filan demeye gerek yok . (Böylelerini gördüm) Beşiktaş'ın bu takımlardan hiçbir üstünlüğü olduğunu düşünmüyorum ama Kiev harici diğerlerinin birçok üstün olduğu kısım var . En azından daha tecrübeliler , daha yetenekli oyuncuları var , çok fazla gelirleri var . Yani bir Türk takımının bunlarla yarışması çok çok zor . Neyse fazla uzatmaya gerek yok . Birde Beşiktaş'ın nasıl bir kadroyla çıkacağı önemli . Beşiktaş'ta as kalecinin artık belli olması lazım . Eğer Tolga olucaksada şimdiden geçmiş olsun . Ayrıca Gomez ve Sosa'nın yerine iki üst düzey oyuncu bir stoper gelicek ve Şampiyonlar Ligi eylül'ün 12'si filan o civarlar başlıyor bildiğim kadarıyla . Ne zaman takıma alışıcak oyuncular ? Ha birde Beşiktaş'ın içerdeki maçları kesin alması lazım zira en zayıf gözüken Kiev bile evinde çok zorluk çıkarıcaktır .
 

hakki911

cache.php
başarılar beşiktaşa
 
Üst