• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield Almayı Düşünüyorum

• Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi
Murat sana BF 4 ve BF 4 premium hesabını satayım istersen ucuza.Origin hesabına yükledim,kullanmıyorum en fazla 1-2 gün oynamışımdır.Playstore'dan bunları 200 TL felan yapıyor fiyatı herhal de ucuza bırakırım sana.

Murat sana BF 4 ve BF 4 premium hesabını satayım istersen ucuza.Origin hesabına yükledim,kullanmıyorum en fazla 1-2 gün oynamışımdır.Playstore'dan bunları 200 TL felan yapıyor fiyatı herhal de ucuza bırakırım sana.
4 ü bayağı araştırdım daha oyun tam oturmamış ve bf3 ün multiplayeri daha eğlenceli görünüyor ttnete 5 lira taksitli olarak bf3 alacağım ben şimdilik :)

Geri