• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 4 Amblem Kopyalama ve Paylaşma Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,130
3,903
113
Ankara
Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Battlefield 4 ile beraber kişisel amblem (emblem) kullanımı başladı. Amblemleri kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi arkadaş listenizdekilerin amblemlerini de kendinize kopyalabiliyorsunuz.

Bunun dışında arkadaş listenizde olmayan ve de internete kaynak kodu düşmüş çok güzel amblemler var. Bütün bunlar emblemsbf.com/ adlı sitede toplanıyor. İnsanlar bu siteye kendi amblemlerinin kodlarını paylaşıyorlar. Siz de bu siteden direkt olarak amblem kodlarını alıp, kendi amblem koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Amblem kodunu direkt olarak Battlelog'a elle ekleyemiyorsunuz. Bunun için 2 ufak eklenti kurmanız gerekiyor. Öncelikle getbblog.com/ adresine gidip tarayıcınızla uyum olan versiyonu kullanın. Bu battlelog bir sürü fix/özellik getirdiği gibi başka 3. parti arabirim pluginleri de destekliyor. Better Battlelog'u kurduktan sonra tarayıcınızı kapatıp tekrar açın.

Better Battlelog için yazılmış amblem kopyalama pluginini de şu adresten indirip hemen yükleyin: getbblog.com/en/board/topic/109008/1/Manage-emblems

Bu 2 yüklemeyi yaptıktan sonra "customize emblem" sekmesine geldiğinizde yukarda 2 yeni tuş çıkıyor. Bunlardan biri "Load" diğer ise "Copy". Load tuşu direkt olarak kod girmenizi sağlıyor. Yani yukarda verdiğim siteden bir amblem beğenip, kodunu kopyaladığınızda bu tuşa basıp kodu yapıştırınca o amblemi kendi koleksiyonunuza eklersiniz.. Copy tuşu ise o anda sayfada açık olan ambleminizin kodunu kopyalama yarıyor. Bu sayede siz de tasarımlarınızı o sitede paylaşabilirsiniz.

Not: yukarda saydığım özellikler dışında kurduğunuz eklenti sayesinde arkadaşınız olmayan kişilerin de amblemlerine tıkladığınızda o amblemleri kopyalama tuşu da çıkacak.
 
Üst