• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Training

• Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi

SprouT

51dml0.png

Training'in Türkçesi eğitim anlamına gelmekte, traning alanı oyundaki karakterinizin uzmanlıklarını geliştireceğiniz alandır. Geliştirebilen 3 farklı yetenek ağacı bulunmakta, karakterlerinde sınıflarına göre yetenekleri mevcut. Bunun yanı sıra yetenekler oyuna RPG havası da katıyor.

Uzmanlıkları nasıl açabilirim?

Oyun sonrası atladığınız her seviye sonrasında 1 puan(points) kazanırsınız, bu puanlar sizi daha deneyimli bir asker yapmak için eğitim alanından uzmanlık açmanızı sağlar. Uzmanlığını açtığınız özellik oyuna yeni başlayan oyunculardan sizi farklı kılar ve onlardan daha fazla avantaja sahip olursunuz.

Geri