• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Azure Knight Tanıtım

• Konuyu başlatan KanyeWest
  • Başlangıç tarihi

KanyeWest

Genel tanıtım:

Gök mavisi şövalye(azure knight), gerçek bir silahşördür onlarınonların gelnek ve görenekleri yüz yıllardır dwm etmektedir,muharebesırasında asla ama asla disiplinden waz geçmezler. yıllar boyuncakendi becerilerini geliştirmek içinn çalıştılar .kullandıgı silah la bir olması gok sövalyesi(azure knigt)'ı dier karekterlerden tamemenayırt eder. Gök mavisi şövalyeler(azure knigt), fizikselgüc-sorumluluk-disiplin için yaratılmışlardır
silahlarını kullanması için birçok kuvvet ve yeterli beceriye ihtiyaçduyar'lar. onalarki oyle muazzam bir sekılde yaratılmışlardırkı sanadokundugunda olmek ıcın yalwarmaya başlarsınn...!!

Çift silah (dual sword-dual axe)

gök mavisi şövalyesi(azure knight), hızlı öldürür, ve sert vurur. O, rakibine fırsat tanımaz . Onlar, yüksek zarar güç hareketlerini aldı bir bir yaratıcıdan DuaL wepaon şövalyesinin puf noktası, karsı dövuscuye bazı konularda izin weririr gibi gozukmesidir
En iyi becerileri:
bu özellikteki sovelyelerın ofkelerı hat safadadır enerjiktirler
we rakibini sersemletme konusu üzeründe çalışırlar bu özelliker sayesınde kolayd toparlanabilir
Bu becerinin, eklediği ivmeye sayesınde güçleri muazzam seviyeye ulaşır

Tek silah(great sword -great axe- mace)

şövalyelerin bu türüne kılıç şövalyesi denir. kılıç kullandıkları için kullandıkları silahın vücüt la bir olması gerekir zararın Çokkkkk yüksek oldugu bu silahta savunma yetenekleride 2 takına Çıkar kullandıgı silahlar bir olması bunun en onemli sebeblerındendir, . Kılıç savunması, güzel fakat geçicidir ama rakibinin en yuksek vuruslarını engellersin ve bu güç sayesinde rakibine buyuk hezimete ugratabilirsiN.
en iyi becersisi: kullandıgı silahla bir bütün olmasıdır yani (vücüt+silah)artıq kombine olmustur bu özellikq hiç bir rakibinde yoktur...

kılıç yda balta kalkan (Sword shiled-Axe shiled)

Kılıcın ve kalkan şövalyesinin, kullandıgı kılıc ve kalkan her şeye karşı durabilir. yüksek koruma ve yuksek savunmaya sahiptir. tek özellileri tuttugu kılıçta dehil tutugu kalkanda gizlidir
En iyi beceriler:
Kılıç idaresi — senin, olduğu neredeyse her saldırının zararını etkiler.
En iyi becerisi:kalkanla kullandıgı bütün skillerdir

Silahına göre build dagılımları:

Çift silah (dual sword-dual axe)

tek silah(great sword)

tek silah(mace)

tek silah(Great Axe)

Kılıç kalkan-(Sword shiled)

Ya alakasız olcak ama bana + basma taktiği söyleyin +5 de patlıyor hep kayboluyor silah bide soket basamıyorum çok siir bişey 38m harcadım + basmaya ve sokete bi taktiği felan yokmu? :D

Geri