• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Apple | iWatch | Akıllı Kol Saati

• Konuyu başlatan Multipower
  • Başlangıç tarihi

Multipower

Apple Watch, boyutu ve bileğinizdeki konumu düşünülerek, yepyeni etkileşimler ve teknolojilerle donatıldı. Her zaman yaptığınız şeyleri, şimdi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Hatta, önceden imkansız olan bazı şeyleri de. Kısacası, Apple Watch’u kullanmak tamamen yeni bir tecrübe. Ve her zamankinden daha kişisel.

İşte iWatch'ın tanıtım videosu:

Watch, retina ekranı ile bize daha yumuşak bir ekran sunuyor.

Benim şahsen en sevdiğim özellik videodada görmüş olduğunuz gibi yaptığınız şekil karşı tarafta çıkabiliyor. Örneğin sevgilinize veya eşinize kalp çizdiğinizde karşı tarafın iWatch'ında kalp oluyor.

Ya da bir başka sevdiğim özellik olan ''hızlı yanıt'' özelliği hoşuma gitti. Biri sizi aradığında iWatch'dan erteleme sebeplerini gönderebiliyorsunuz. (Toplantıdayım, sonra ararım, spor yapıyorum vb. )

og8AQk.jpg

Son düzenleme:
Geri