• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi
Abooo, kitle kapa sil konuyu, ölmüş herkez...

Toradora
Hyouka

Yazdığın anime hakkında hiçbir bilgim yok, ama ağır dram istersen;

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai (a.k.a. Ano Hana)

Aslında Kaan benim istediğim tam olarak şu : Harem - Echii - Aşk - Komedi bide bunların yanında eğer oluyorsa Bilim Kurgu ve Doğa Üstü :D

Yaşayan mı varmış burda

----------

Anime önerisi isteyen varsa Kuroshitsuji önerimdir arkadaşlar 24 bölüm kısa ve güzel

Senin yerin ayrı moccoh
icon17.gif

İsmini ver ismini :D

Aynen, dedim bu kopil olmadan zevki çıkmaz konunun, boşladım bende...

Kaancık nerelerdesin sen

Sıkıldım sağlam Anime lazım.Böyle sürükleyici gaza getirici olabilir.Komik ecchi de olabilir.

Hiçbiri önceden izlediklerinin tadını vermiyor, yenilerinde daha öncekilerde sevdiğin şeyleri arıyorsun sadece. Populer sevilen animeler hep moeshit artık. Kimse gelip hellsing'ten code geass'ten daha iyi bir şey yaptık demeden bir şey izleyemeyeceğim sanırım.

Selamın aleyküm minna, kameki kun tasuketeeeeee kudasaiiiiiii

- - - Güncellendi - - -

Naruto bitmiş

[MENTION=67307]CaptainCoCo[/MENTION] Sen animeye çizgi film mi dedin gel buraya gel

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri