• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi

Dentrax

cy0zf.gif

Bu konu altında Anime ve Manga ile ilgili muhabbet edebilir veya soru sorabilirsiniz.Fakat bir kaç tane kuralımız var.
1)Full film,link vs. vermek yasaktır.(Wareze girer "uyarılmaksızın" sınırsız ban.)
2)Küfür,ağız dalaşı,argo vb. kullanmak yasaktır.
3)Birden fazla video paylaşacaksanız spoiler içine almalısınız.
4)Videolarınız kesinlikle full olmamalıdır.Paylaşacağınız videolar filmden bir kesit yada fragman gibi olmalıdır.
5)Spoiler paylaşımı yapılacağı zaman spoiler içerir yazın ve yazıyı SPOILER içine alınız, aksi taktirde ceza alabilirsiniz.

İyi Eğlenceler. :-*

Spoiler Nedir ?
15971.png

Spoiler demek bir filmin, bir dizinin veya bir animenin gerçekleşmemiş bölümlerini paylaşmaktır.

Örnek 1
maxicon1.png

One Piece şuan bölüm 500'de ise ve siz 501 yayımlanmadığı halde veya kısa özeti gösterilmediği halde başkalarına Mangadan okuyup veya birinden duyup söylerseniz.Gelecekte olan bölümle ilgili ipuçları verirseniz bu Spoiler olur.

Örnek 2
maxicon1.png

İzlenmemiş bir film'i size anlatılması bir spoilerdir.

15971.png

Anime&Manga&Manhwa(?) Tanıtımları

Another

1161.jpg

• [*=center]Tür: Korku, gerilim, gizem
    [*=center]Bölüm Sayısı: 12+1
    [*=center]Yayım Tarihi: 09/01/2012

Orta okul son sınıf öğrencisi olan Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler, mezuniyete kadar Misaki hala yaşıyormuş gibi hareket ederler.

Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci ile tanışır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar. Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında herşeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.

Witch Hunter

Witch-hunter-08.jpg

Cadılar aniden insanlara savaş açtı,dünyanın üçte ikisini yok ettiler.Destekçi denilen canavarları kullanıyorlar ve insanların yerleşim yerlerini yok ediyorlar...Ama neden ?

Hayatta kalan insanlar cadılarla savaşabilecek güçteki insanları topluyor ve onlara Witch Hunter(Cadı Avcısı) diyorlar!
"Tasha Godspell" balkabağı görünüşlü destekçisi "Halloween" onların arasında en güçlülerinden, lakabı "The Marksman". Cadılarla savaşıyor fakat onlardan nefret edemiyor...

Serini adı: Witch Hunter
Katagori: Manhwa
Okunuş: Soldan sağa
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Ecchi, Fantazi, Dövüş Sanatları, Romantizm, Shounen, Doğaüstü
Bölüm sayısı: Toplamda 14 Volume -> 82 bölüm (Devam ediyor)
Yazar: Cho Jung-man
Çizen: Cho Jung-man

Nichijou

Sekiz yaşında bir profesör, sadece şirin görünmesi için arkasına kurmalı saatlerin arkasındakilere benzeyen bir anahtar koyulmuş robotuyla neler yaşayabilir? Ya robotun küçük ayak parmağında bile gizlenmiş şekerlemeler varsa?

Sıradan bir okul da ki tuhaflıklarıyla her gün farklı bir olay yaşayan öğrencilerle dolu... Okula keçisinin üzerinde gelen ve hizmetçisiyle dolaşan bir öğrenci, çok çeşitli silah ve cephaneyle dolaşan kız arkadaşı...

Ayrıca üç sınıf arkadaşı kız ve bu kızların birbirlerinden farklı tarzları ile kendilerini şaşırtıp komik maceralarıyla geçen günler... Mai'nin Yuuko'ya yaptığı anlaşılmaz şakaları, Yuuko'nun Mio'nun başına tam bir baş belası olması ile...

Farklı kişiliklerle dopdolu bir hikâye böylece başlar...

Nyan Koi!

408.jpg

Tür: Komedi
Bölüm Sayısı: 12

Lise ikinci sınıfa giden ve kedilere alerjisi olan Junpei Kousaka, bir gün okuldan eve doğru yürürken yanlışlıkla boş bir teneke kutusunu tekmeler ve şansına kedilerin tanrısının gardiyanı neko-jizou-sama'yı uyandırır.

Neko-jizou-sama yüzünden Junpei artık kedilerin ne dediğini anlayabilmektedir ve buna kendi ailesinin beslediği sinirli kedi Nyamusasu da elbette bir istisna değildir. Ancak eğer 100 kedinin dileğini yerine getirmezse, kendisi de bir kediye dönüşecektir.

Gintama

10735gf2.jpg

Edo döneminin sonlarıdır. Dünya ve Amanto adı verilen uzaylılar arasında bir savaş patlak vermiştir. Savaş sırasında pekçok samuray hayatlarını kaybetmiş ve savaşı Amanto'lar kazanmıştır. Hükümet artık Amanto'ların kontrolü altındadır ve Edo'yu (eski Tokyo) istedikleri gibi yönetmektedirler. Ayrıca hükümet kılıç kullanımını da yasaklamıştır. Böylelikle artık samuraylara ihtiyaç yoktur...

Sakata Gintoki, bu dönemde yaşayan eski bir samuraydır. Kagura ve Shinpachi ile birlikte, Yorozuya adında bir dükkan işletmektedir ve belirtir; "Bize ödediğiniz sürece, verdiğiniz her türlü işi yaparız." Yorozuya'ya gelen müşteriler tarafından verilen ya da kendi kafalarına göre başka işlere burunlarını sokarak aldıkları/karşılaştıkları görevler yaparak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışırlar... aslında tek amaçları evlerinin kirasını ödemektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakan keşke ünlü olanları ayrı olarak açsaydın çünkü binlerce anime bir o kadar da manga var bir konuda hepsi birbirine girer kargaşa olur.

Alın o zaman Naruto'culara ilk spoiler benden geçmiş olsun gençler Neji öldü.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hakan anime bölümündeki kurallardan 4. maddeye göz at bi ona göre konuya bir kural ekle yoksa emre gibi biri gelir manga takip etmeyenlerin bütün hevesini kaçırır :D

Hayırlı olsun ben açılışı yapayım ozaman :D

-One Piece-

Tüm anime severlere öneririm lütfen ön yargılı olmayın 579. bölüm çıkacak bu hafta ama o kadar bölüm nasıl geçti anlayamadım bile keşke yeni başlamış olsaydımda günde 15-20 bölüm izleseydim :D Buda AMV'si :D AMV'deki görüntü fazla kaliteli değil çoğu ilk bölümler olduğu için şuan çok süper çizimler..

bleach yeni manga bölümü bu hafta çıkmadı naruto içinde geçerli noldu ya meraklandırıyolar beni bak:agla

bu konunun sabit olacağını biliyordum :) biraz fazla bölümü var ama yugioh u önerebilirim :)

İyidde byakuya ölmediki :D

Bu arada sonda iyi eglenceler yazısı varya yanda smiley var, görünce direk aklıma "Çocuklar hadi çıkın bahçeye burda kudurmayın" gibisinden bir laf geldi :D Derinden vurdu yazı beni :D

Beyler spoiler kullanın spoiler vericekseniz lütfen. Konu yeni açıldı mahvetmeyin, insanların heyecanlarını kursaklarında bırakmayın. Boşuna tatsızlık çıkmasın.

Spoiler vericeğiniz anime yada mangayı bölümüyle yazıp konusun... Burası karısık, hem muhabbet hem tartısma bölümü, lütfen biraz dikkat edin !!

İyidde byakuya ölmediki :D

Bu arada sonda iyi eglenceler yazısı varya yanda smiley var, görünce direk aklıma "Çocuklar hadi çıkın bahçeye burda kudurmayın" gibisinden bir laf geldi :D Derinden vurdu yazı beni :D

Beyler spoiler kullanın spoiler vericekseniz lütfen. Konu yeni açıldı mahvetmeyin, insanların heyecanlarını kursaklarında bırakmayın. Boşuna tatsızlık çıkmasın.

Spoiler vericeğiniz anime yada mangayı bölümüyle yazıp konusun... Burası karısık, hem muhabbet hem tartısma bölümü, lütfen biraz dikkat edin !!
çok haklısın bak mesela narutoya devam etcektim allah bilir ta ne zaman olacak şeyi söylediler direkt vazçgeçtim

Kurallara eklenir spoiler eklemeyi unutmayın diye. Şuanda eğlenen arkadaşlar dikkatli olmazsa kurtuluruz olur biter, çok büyük sorun değil o ^^

Yeni zangetsu derken !?

ya spoiler olarak şu konu çok dikkatimi çekti: ichigo'nun annesi quincy mi acaba?

Geri