• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014-KPSS Ortaöğretim / Önlisans Sonuçları Açıklandı !

• Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi
Hiç çalışmadan öylesine girdim, 65 almışım. Teknik lise makine bölümü çıkışlıyım belki atanacak yer bulurum. :pispis

Çalışmadan 78 almışım suan çalışmadığım için pişmanım

Teee reziller sizi :D

Liseyi bitirmedim + Yaklaşık 7-8 senedir okulla alakam yok + 0 çalışma + 60 soru yaptığımda 15 dakika sürem kalmıştı, kalan 60 soruyu cevap kağıdı üzerinde rastgele işaretledim 15 dk içinde.

Sonuç 66 puan... Zaten bu puanıda o ilk yaptığım 60 sorudan almışım, kalan 60 sorudan salladıklarımın %90 ı tutmamış, bikaç tanesi tutmuş sadece :))

Sadece denemek için girmiştim, daha önce hiç kpss ye girmedim. Ortamı öğrendim ve süreyi daha verimli kullanmam gerektiğini öğrendim ^^

Teee reziller sizi :D

Liseyi bitirmedim + Yaklaşık 7-8 senedir okulla alakam yok + 0 çalışma + 60 soru yaptığımda 15 dakika sürem kalmıştı, kalan 60 soruyu cevap kağıdı üzerinde rastgele işaretledim 15 dk içinde.

Sonuç 66 puan... Zaten bu puanıda o ilk yaptığım 60 sorudan almışım, kalan 60 sorudan salladıklarımın %90 ı tutmamış, bikaç tanesi tutmuş sadece :))

Sadece denemek için girmiştim, daha önce hiç kpss ye girmedim. Ortamı öğrendim ve süreyi daha verimli kullanmam gerektiğini öğrendim ^^

Abey birde ben düz lise mezunuyum :pff: gene özel sektöre devam :D

Geri