• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12. Nesil i9 İşlemcili, RTX 3080Ti Ekran Kartlı Excalibur G911

• Konuyu başlatan mehmetdugu
  • Başlangıç tarihi

mehmetdugu

lj3vr53.jpg

Excalibur serisinin G911 modelinin çıkacağı söylenmişti ve Eylül ayında 11. Nesil i9 işlemci ve RTX
3080 ekran kartı ile bizimle birlikte oldu. Aslında hem güçlü hem de teknik özellikleri ile birlikte herkesin
beğenisini almıştı özellikle de benim gibi araştırmayı seven ve teknoloji konularını yakından
takip eden kişilerin :) genellikle öğrenciler, yazılımcılar ve tasarım işleriyle ilgilenen çoğu kişi bu bilgisayarı
kullanıyor. Soğutucu olarak ben ilk mağazada denediğimde biraz kasmıştım soğutma olayı
benim de hoşuma gitmişti.

Şimdi ise 12. nesil i9 işlemci ile çıktı ki 12. nesil i9 işlemciyi laptoplarda kullanan ilk marka olmayı
da başardı. Bir araştırmamda denk gelmiştim. CES 2021 platformunda sergilenen Alder Lake ailesinden
dünyanın en iyi işlemcilerinden biri olarak 12. Nesil i9 işlemcisi 16 çekirdek barındırıyordu.
Bu da gerçekten gördüğüm en güçlü işlemcilerden biriydi. Bunu da Excalibur!da görmek beni iyice
meraklandırdı.

Buna ek olarak da RTX 3080Ti ekran kartı ile desteklenmiş. Bu da en iyi ekran kartlarından biri.
Biliyosunuz ki RTX 3080Tİ'li bi pc + 12. Nesil i9 işlemcisi olan bir pc ile nasıl bir oyun deneyimi sunar
düşünemiyorum :))

İlk olarak Excalibur G911 ile çıkan RTX 3080Ti ekran kartıyla desteklenmiş 12. Nesil i9 işlemciyi
deneyimlemek hepimizin isteğidir sanırım :)

Geri