• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar & Donanım & Yazılım & İnternet

PC Donanım ve Bileşenleri, PC İşletim Sistemleri, PC Yazılımları, PC ve Teknoloji Haberleri, İnternet ile İlgili Konular Genel Yardım ve Destek

Hazır Scriptler, Forum Sistemleri ve Paneller

Kodlanmış hazır scriptler, forum sistemleri (vBulletin, XenForo, MyBB, PhpBB...), Paneller (Plesk, CPanel, DirectAdmin...) Sorunlar, Rehberler, Genel Konular ve Yardım
Konular
91
Konular
91

Teknoloji Haberleri

Bilgisayarlar, Donanımlar, Yazılımlar, Araçlar, İnternet vs... Tüm Teknolojik Haberler...
Konular
145
Konular
145

İşletim Sistemleri

Windows, MAC OS, Linux ve Diğer Tüm İşletim Sistemlerine Dair Rehberler, Kılavuzlar, Önemli Bilgi ve İpuçları, Tüyolar...
Konular
210
Konular
210

Program ve Yazılımlar

Program ve Yazılımlara Dair Kurulum, Kullanım Rehberleri, İpuçları, Önemli Bilgiler, Püf Noktaları, Pratik Bilgiler, Demo ve Açık Kaynak Kodlı Lisans Gerektirmeyen Programlar...
Konular
97
Konular
97

İnternet ve Web

İnternet ve Web ile İlgili Tüm Rehberler, Kılavuzlar, Bilgiler, İpuçları, Tüyolar...
Konular
41
Konular
41

Web Tasarımı & Programlama

Php, Asp, HTML, CSS, JS, SQL, Web Tasarımı & Web Programlama Genel Konu ve Rehberler, İpuçları, Tüyolar, Kılavuzlar.
Konular
133
Konular
133
  • cnyd1

Programlama Dilleri

VB, .Net, C, C++, C#, Obj-C, Java, Phthon, Assembly, AutoIt, Delphi, Batch, Shell, Dos Programlama Dillerine Ait Genel Konu ve Rehberler, İpuçları, Tüyolar, Kılavuzlar, Hazır Kodlar & Scriptler...
Konular
263
Konular
263
  • majestic9

Photoshop ve Grafik Tasarımları

Photoshop Rehberleri, Kılavuzları, İpuçları, Tüyoları, Dökümanları, Dersleri, Hazır Çalışmalar ve Dosyalar...
Konular
441
Konular
441

Bilgisayar ve Donanımlar

Bilgisayar & Donanım & Çevre Birimleri İncelemeleri, Rehberleri, Kılavuzları, Önemli Bilgi ve İpuçları, Tüyoları...
Konular
75
Konular
75

Tüm İstekler ve Sorular Buraya

Bilgisayar Donanım & Yazılım, İnternet, İşletim Sistemleri, Web Tasarım Programlama, Photoshop, Hazır Scriptler ve Forum Sistemleri, Programlar vs... Kategoride Yer Alan Tüm Bölümlerle İlgili Sorularınız, Sorunlarınız ve İsteklerinizi Bu Bölüm Altına Yazınız.
Konular
534
Konular
534
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
silverrains46
Cevaplar
1
Görüntüleme